Sviečky originál handmade

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Parafín, palmový vosk, stearín, canditiv a aditiva na výrobu sviečok pre liatie do foriem, silikónových foriem, keramiky, skla, plastu a iných materiálov. Nie je nič krajšie ako si doma vyrobiť vlastnoručne sviečku podľa vlastných predstáv. Vyberte si našej ponuky najkvalitnejší parafín pre vašu sviečku. Vyrobené sviečky z ponúkaných parafínov sú dokonalé. Ceny sviečok sú uvedené s DPH. Tovar zasielame kuriérom na dobierku, alebo ponúkame Vám aj možnosť platby vopred na účet.
parafín 54/56 - 1kg

parafín 54/56 - 1kg

Parafín šupinkový.
Krajina pôvodu Maďarsko.

2.50 € Vložiť
Parafín šupinkový veľmi vysokej kvality 54/56°C s minimálnym obsah oleja do 0,5% /farba biela/. Tento parafín je vhodný na výrobu veľmi kvalitných sviečok. Pre skvalitnenie sa do parafínu pridáva stearín alebo canditiv, nevytvárajú sa tak kazy vo sviečkach.
Krajina pôvodu Maďarsko.
parafín 56/25 - 1kg

parafín 56/25 - 1kg

Parafín granulovaný.
Krajina pôvodu Poľsko.

2.20 € Vložiť
Parafín granulovaný veľmi dobrej kvality 56/25°C s minimálnym obsah oleja do 1% /farba biela/. Tento parafín je vhodný na výrobu rezaných sviečok,  liate do foriem a pohárov. Pre liatie do foriem sa do parafínu pridáva stearín alebo canditiv, nevytvárajú sa tak kazy vo sviečkach.
Krajina pôvodu Poľsko.
palmový vosk 1kg

palmový vosk 1kg

Palmový vosk na výrobu sviečok.
Krajina pôvodu Malajzia

3.60 € Vložiť
Palmový vosk kryštalický je 100% prírodný rastlinný produkt špičkovej kvality, ktorý pri horení nevylučuje žiadne škodliviny a doba horenia sviečky je až o 50% dlhšia ako u bežných sviečok. Palmové sviečky sú obľúbené vďaka svojmu netradičnému vzhľadu. Práve tento krásny mramorový efekt dáva každej sviečke úžasný originál a žiadna sviečka nebude rovnaká. Palmový vosk sa leje do rôznych foriem, ale v každej forme vytvára inú kresbu. Viac...  Ak chcete, aby celá sviečka bola na 100% prírodnej báze, tak použite knôty zo 100% bavlny. Knôty nájdete v našej ponuke Tu...
Stearínový kryštalický vosk 1kg

Stearínový kryštalický vosk 1kg

Stearinový vosk na výrobu sviečok.
Krajina pôvodu Švédsko.

3.00 € Vložiť
Stearín kryštalický vosk granulát je 100% prírodný rastlinný produkt špičkovej kvality, ktorý pri horení nevylučuje žiadne škodliviny. Sviečky z tohto vosku horia o 50% dlhšie ako parafínové sviečky a sú vhodné aj pre malé deti a alergikov. Stearinový vosk sa topí vo vodnej kúpeli, alebo v špeciálnom taviacom hrnci a bod topenia je cca 50 °C . Stearinový vosk má výhodu v tom, že je už hotový na výrobu sviečok a výborne sa z neho vyrábajú sviečky sú veľmi kvalitné. Ak chcete aby vaše stearinové sviečky boli na 100% prírodnej báze, tak použite do sviečok knôty zo 100% bavlny z našej ponuky Tu...
Aditívum 100g

Aditívum 100g

Alpha olefín je aditívum prísada do sviečok, ktorá odstraňuje kryštalizáciu, chyby a ostatné nedostatky na povrchu a vo vnútri sviečky. Po pridaní aditíva 5-7 % do parafínu je sviečka krásne tvarovatelná za tepla. Alpha olefín je vhodný aj pre výrobu rezaných sviečok. Znižuje stekavosť sviečok a po vychladnutí je sviečka krásne lesklá a tvrdá.

0.50 € Vložiť
Canditiv univerzal 250g

Canditiv univerzal 250g

Canditiv do sviečok pridávame na odstránenie nežiadúcich kazov vo sviečke, zlepšuje a vytvrdzuje sviečku a zároveň znižuje jej stekavosť. Zabraňuje prepadávaniu sviečok. Povrch sviečky je krásny a lesklý. Farba krémova, nefarbí parafín. Canditiv pridávame do vosku v pomere 5 - 15%.

1.50 € Vložiť
Stearín ako prísada do sviečok 250g

Stearín ako prísada do sviečok 250g

Stearínový vosk sa pridáva do sviečok ako základná prísada pre odstránenie bublín. vytváraniu sa kryštálov a iných kazov vo sviečkach. Po pridaní stearínu do parafínu 8 - 20%, zlepšuje horenie sviečky a ľahko sa vyberajú z formy 250 g

0.90 € Vložiť
gel na výrobu sviečok 1kg

gel na výrobu sviečok 1kg

Sviečkový gel číry na výrobu sviečok do pohárov.

4.50 € Vložiť
Parafín P2 v 5 kg tabuliach veľmi dobrej kvality 52/54°C s minimálnym obsah oleja 0,73% /farba biela/. Tento parafín je vhodný pre výrobu rezaných a liatých sviečok do foriem a do pohárov. Pre liatie do foriem sa do parafínu pridáva stearín alebo canditiv, nevytvárajú sa tak kazy vo sviečkach.
Krajina pôvodu Rusko.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky